آیین بهره برداری کانال شماره یک آزادگان صبح امروز برگزار شد


خداقوت می‌گوییم به تمام کارگران و کارکنانی که به دور از دیدگان دیگران بی‌وقفه کار کردند و دستگاه‌های حفاری در این مدت بدون تعطیلی، تمام‌وقت فعال بود و حاصل آن آرامش و امنیت آبی را برای مردم تهران در طول سال‌های اخیر با وجود بارش‌های خطرساز رقم زد و خوشبختانه با تدبیر، تلاش و اقدام به موقع و مناسب، خطری متوجه جان و مال مردم در تهران نشد.

مدیریت آب در استان تهران یکی از مسایل اساسی مورد تاکید در دوره پنجم شورای استان تهران بود که ما از سال ۹۶ در دستور کارمان قرار دادیم و بخشی از بحث مدیریت آب به بحث مدیریت آب‌های سطحی و مدیریت پیامدهای بارش در سطح استان مربوط می شود.

پروژه‌هایی که شرکت خاکریز آب و شهرداری تهران در شهر تهران اجرا می کند، دستاوردهایش برای کل استان تهران جاری و ساری خواهد بود و از این جهت سپاسگزاری می‌کنم از تلاشی که این مجموعه برای پیشبرد کار در سطح استان داشته است. البته محدوده فعالیت شهرداری تهران در حریم شهر تهران است؛ ما هماهنگی‌ها و جلسات خوب و موثری را به اتفاق همکاران‌مان و با همکاری استانداری تهران، وزارت نیرو،آب منطقه‌ای تهران و آبفا برای پیشبرد مدیریت آب‌های سطحی برگزار کردیم که امیدواریم دستاورد آن مدیریت درست آب‌های سطحی و امنیت پس از بارش در شهرستان‌های استان تهران باشد و از بارش که نعمت الهی است به عنوان یک فرصت مشترک برای همگان بهره‌برداری شود.

پرسنل زحمت‌کش شرکت خاکریز آب و معاونت عمرانی شهرداری تهران بی‌وقفه و بدون تعطیلی فعالیت‌های کاری خود را در شرایطی سخت ادامه دادند و قطعا زحمت و تلاش و خدمت آنان در پیش چشمان مردم خواهد بود.
از این جهت شهروندان به درستی تفاوت بین کاری که برای آرامش و آسایش آن‌ها انجام می‌پذیرد با کاری که صرفا نمایشی است، را درک می‌کنند. امیدواریم که در پناه پروردگار این پروژه به خوبی مراحل پیشرفت خود را طی کند و بتواند بارش در شهرستان‌های استان تهران به ویژه شهرستان شهریار و شهرستان قدس را تحت کنترل و مدیریت بگیرد و باعث خیر و برکت بیشتر برای مردم شود.

یادداشت‌ها

الهام فخاریشورای شهرشورای شهر تهرانکانال شماره یک ازادگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *