انتصاب آلن پطروسیان به عنوان مشاور در امور توسعه ورزش های همگانی سبز


الهام فخاری رئیس شورای اسلامی استان تهران طی حکمی آلن پطروسیان را به عنوان مشاور در امور توسعه ورزش‌های همگانی سبز معرفی و منصوب کرد.

 

در حکم رئیس شورای اسلامی استان تهران آمده؛«برپایه‌ی پیشینه، باورمندی، و تلاش‌های ارزشمندتان، جنابعالی را به عنوان مشاور رئیس شورای اسلامی استان تهران در امور توسعه ورزش‌های همگانی سبز معرفی و منصوب می‌نمایم»

متن این حکم به شرح است:

 

جناب آقای آلن پطروسیان

بدینوسیله، و با شرایط ویژه‌ای که بیش از همیشه توجه به بنیان‌های زیستی و زیستگاه‌های سالم را پررنگ ساخته‌است، برپایه‌ی پیشینه، باورمندی، و تلاش‌های ارزشمندتان، جنابعالی را به عنوان مشاور رئیس شورای اسلامی استان تهران در امور توسعه ورزش‌های همگانی سبز معرفی و منصوب می‌نماید. امید است در سایه مهر پروردگار بهره گیری از همه‌ی توانایی‌ها و تعامل سازنده با نهادهای فرهنگی و ورزشی دولتی و مردمی استان تهران در راستای بهبود شاخص‌های بهزیستی و سلامت روانی، بدنی و اجتماعی از راه هماهنگی، آموزش و گسترش ورزش‌های همگانی سبز را به‌انجام‌ برسانید.
از درگاه ایزد یکتا بهروزی و سربلندی روزافزون در راستای تحقق هدف‌های ملی و بومی توسعه پایدار استان تهران و سربلندی جمهوری اسلامی ایران را آرزومندم.

 

الهام فخاری رئیس شورای اسلامی استان تهران:

– پدیده و بحرانی که در پایان سال گذشته و از ابتدای امسال به آن روبرو شدیم اکنون مقیاسی جهانی یافته است. با این وجود معتقدیم با بهره‌گیری از ظرفیت نهادی می‌توان فضا و کیفیت بهتری برای زندگی مردم ایجاد کرد.

– بر اساس راهنمایی‌ها و مشاوره‌هایی که در طول سه سال گذشته آقای پطروسیان به عنوان یکی از فعالان ورزش‌های همگانی به شورای اسلامی استان تهران داشتند وی به عنوان مشاور ورزش‌های همگانی و سبز شورای اسلامی استان تهران منصوب می‌گردد. ایده پردازی و پیگیری آقای پطروسیان سرمایه ارزشمندی برای کشور است. زیرا وی دانش سلامت محیط زیست برخوردار بوده و در زندگی روزمره خود نیز به این دانش پایبند و سبک زندگی ایشان مبتنی بر سلامت زیستی است. امیدواریم با توصیه‌های آقای پطروسیان در توسعه ورزش‌های همگانی سبز شهروندی سیاستگذاری نیکی را پیش برده و به عنوان شورای استان هماهنگ کننده، ناظر و ترویج دهنده موثرتری برای توسعه ورزش‌های همگانی سبز باشیم.

– ورزش‌های همگانی می‌تواند تحت تاثیر این بیماری کورونا قرار گیرد اما با تاکید بر این نوع از ورزش از رویکرد سازگار با محیط زیست در توسعه پایدار شهر و شهرستان تهران استفاده خواهد شد. امیدواریم همان‌طور که رهبر انقلاب سال ۹۹ را به عنوان سال جهش تولید نامگذاری کرده‌اند ، سالی سرشار از جهش‌های آموزشی در سبک زندگی و همگام با محیط زیست سالم را داشته باشیم.

– در شورای اسلامی استان تهران همواره به دنبال توسعه ورزش‌های همگانی سبز بودیم اکنون نیز همان سیاست‌ها را با تاکید در خانه ماندن شهروندان پیگیری خواهیم کرد. تلاش داریم از ظرفیت نهادی شوراها در سطوح مختلف استفاده کنیم و در امر آموزشی و تسهیل‌گری موثر باشیم و نقش هماهنگ کننده در این زمینه ایفا کنیم. البته بعد از عبور از شرایط خاص فعلی قطعا روزگاری فراخواهد رسید که بازی‌ها وحضور شهروندان در جامعه ادامه یابد و شهروندان آماده و آگاه‌تر به محیط‌های جمعی باز گردند.

خبر‌ها

آلن پطروسیانالهام فخاریشورای استان تهرانمشاور در امور توسعه ورزش‌های همگانی سبزورزش سبزورزش همگانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *