رسیدگی فوری به مقبره شهدای آزادی، جمهوری و قلم/ توقف رویه جنون‌آمیز مال سازی


رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: ساخت و ساز مال‌ها در محدوده‌های پاسداران ، دزاشیب، موحد دانش و اندرزگو روند نگران‌کننده‌ای است که باید هر چه سریع‌تر متوقف شود.

 

به گزارش اداره کل ارتباطات و بین‌الملل شورای اسلامی شهر تهران، الهام فخاری در بیست و یکمین جلسه شورا با ابراز گلایه از وضعیت نابسامان مقبره شهدای مشروطه گفت: «مقبره شهدای مشروطه صور اسرافیل و ملک المتکلمین؛ شهدای آزادی، جمهوری و قلم وضعیت مناسبی ندارد و ضرورت دارد به صورت فوری به آن رسیدگی شود. ضرورت دارد مدیریت شهری به صورت فوری نسبت به مهار سازه‌های پیرامونی و مرمت مقبره اقدام کند و تاخیر در این امر وضعیت را روز به روز بدتر خواهد کرد.»

فخاری همچنین در تذکر دیگر خواستار توقف روند جنون‌آمیز ساخت و ساز مال‌ها به ویژه در شمال شهر شد و گفت: «در محدوده پاسداران، اندرزگو، موحد دانش و دزاشیب مال‌های فراوانی در حال ساخت است که سبب ایجاد شرایط پیچیده ترافیکی ، محیطی و اجتماعی شده است. با توجه به مسئولیت مدیران با رویکرد جامعه محور ضرورت دارد در این خصوص؛ توجه ویژه بر توقف و اصلاح روند جنون‌آمیز مال‌سازی بدون رعایت مطالعات جامعه شناختی و شهرسازی صورت گرفته بشود. ضرورت دارد شهرداری مناطق 1،3و 4 اقدام فوری برای توقف این رویه انجام دهند.»

خبر‌ها

الهام فخاریدکتر الهام فخاریشورای شهر تهرانمالمقبره های تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *