سر زندگی و شادابی همسران جانبازان کمک کرده تا ما امروز گردهم آییم


مراسم تجلیل از همسران جانبازان بازنشسته شهرداری تهران با حضور معاونین شهردار، نمایندگان مجلس، اعضای شورای شهر، مدیر عامل و مدیران ارشد سازمان بازنشستگی شهرداری تهران برگزار شد.

 

به گزارش معاونت ارتباطات و بین‌الملل شورای اسلامی شهر تهران به نقل از مهر، آیین تجلیل از همسران جانبازان بازنشسته شهرداری تهران، به مناسبت ولادت سرداران کربلا، با حضور معاونین شهردار، نمایندگان مجلس، اعضای شورای شهر، مدیر عامل و مدیران سازمان بازنشستگی شهرداری تهران و شهرداران مناطق  برگزار شد.

در این مراسم، فاطمه ذوالقدر نماینده مجلس شورای اسلامی  طی سخنانی گفت: «زن ایرانی در تمام دوران از ابتدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در صحنه حضور داشته و این حضور و حمایت سبب شد انقلاب اسلامی شکل گیرد و جنگ را علیه دشمن متجاوز بعثی با تمام سختی‌ها و مشقت‌ها پشت سر بگذاریم».

الهام فخاری نماینده شورای شهر تهران نیز در این مراسم با بیان این که تقدیر از همسران جانبازان بازنشسته بسیار کار نیکو و پسندیده‌ای است زیرا سرزندگی و شادابی همسران جانبازان کمک کرده تا ما امروز گردهم آییم، افزود: «من به عنوان یک شهروند کوچک از زحمات جانبازان در دوران خدمت و از صبوری و بزرگ منشی همسران جانبازان قدردانی می‌کنم و امیدوارم با راهنمایی، مشورت و تجربه اندوخته شما به عنوان یکی از سرمایه‌های شهر تهران با هم بتوانیم در سال‌های پیش رو وضعیتی عادلانه‌تر را در شهر برقرار کنیم».

 سید مهدی قاسمی، مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران هم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، از زحمات همسران جانبازان بازنشسته، تقدیر و اظهار امیدواری کرد که بتوانیم با ارائه خدمات مناسب، قدردان تلاش‌های همکاران جانباز و خانواده‌هایشان باشیم.

وی ادامه داد: «طی مذاکراتی که  با دکتر شجاع پوریان، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران داشتیم قرار شد کارت‌های رفاهی بازنشستگان شارژ شود تا این بازنشستگان معزز شهرداری تهران بتوانند از مجموعه‌های ورزشی طرف قرار داد شهرداری و مترو تا سقف مشخص شده به طور رایگان بهره‌مند شوند».

 

گفتنی است در پایان مراسم از تعدادی از همسران جانبازان بازنشسته شهرداری تهران تجلیل شد.

خبر‌هادکتر الهام فخاری

الهام فخاریجانبازانهمسران جانبازان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *