شهری به جامانده از انحصارطلبی را تحویل گرفتیم/ از استعفای شهردار متاسفم


عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه می‌توانیم استعفای ایشان را به معنای کناره‌گیری از مدیریت شهری تلقی نکنیم، گفت: «ما همچنان بر آن هستیم او را در جمع خود در جای دیگر و با تشخیص خود ایشان حفظ کنیم».

 

به گزارش اداره کل ارتباطات و بین‌الملل شورای اسلامی شهر تهران  الهام فخاری – رییس کمیته اجتماعی شورا در جلسه بررسی استعفای شهردار تهران با تاکید بر اینکه از استعفای شهردار متاسفم، افزود: «شهری به جامانده از انحصارطلبی را تحویل گرفتیم، شهری که از زیر زمین تا هوای آن پیش فروش شده و شهری که گذشته و آینده آن به فروش رفته است».

وی با یادآوری این موضوع که مردم با حضور میلیونی تغییر در این روند را برگزیدند اظهار داشت:  «به همین دلیل به گونه‌ای رفتار نکنیم که گویا شهرداری از موضوع مطلع نبوده و به مردم پایبند نیست. مردم شاهد تغییر در مدیریت شهری بودند، مثل مناسبت نوروز و نوروزگاه‌ها که موجب شادی و رضایت مردم بود».

الهام فخاری- رییس شورای استان تهران در ادامه اضافه کرد: «با توجه به شناخت از آقای نجفی اصل بر صداقت و احترام به تشخیص ایشان است».

وی با بیان این که می‌توانیم استعفای ایشان را به معنای کناره‌گیری از مدیریت شهری تلقی نکنیم، گفت: «ما همچنان بر آن هستیم او را درجمع خود در جای دیگر و با تشخیص خود ایشان حفظ کنیم».

فخاری در پایان عنوان کرد: «من استعفای ایشان را به منزله باور ایشان به حق مردم بر شهر می دانم».

خبر‌ها

استعفای نجفیشهردارشهردار تهرانشهرداریمحمدعلی نجفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *