عملکرد صحیح سازمان بازنشستگی، اولین قدم در پیشگیری از فساد


الهام فخاری بر ضرورت عملکرد درست سازمان بازنشستگی شهرداری تهران تاکید کرد و افزود: «ارائه خدمات به بازنشستگان اولین قدم برای پیشگیری از فساد از راه تضمین کیفیت زندگی شایسته برای کارکنان است».

 

 

به گزارش اداره کل ارتباطات و بین‌الملل شورای اسلامی شهر تهران، الهام فخاری- نایب رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر – ضمن شرکت در مراسم تقدیر از همسران جانبازان بازنشسته شهرداری، بر لزوم رابطه بیشتر کمیته اجتماعی شورا با سازمان بازنشستگی شهرداری تاکید کرد و گفت: «عملکرد درست سازمان بازنشستگی در ارایه خدمات به بازنشستگان اولین قدم برای پیشگیری از فساد از راه تضمین کیفیت زندگی شایسته برای کارکنان است. پرسنل بازنشسته با چالش‌ها و مسایل زیادی از جمله مشکلات مرتبط با  حقوق بازنشستگی، خدمات و بیمه‌های درمانی درگیر هستند. امیدواریم با برقراری ارتباط موثر و مستمر بتوانیم حداقل بخشی از این‌ها را حل کنیم تا مفهوم بازنشستگی با آسودگی و آرامش همراه باشد».

این عضو شورا با تاکید بر نقش ارزنده جانبازان در آسایش و آرامش امروزی جامعه ایرانیان گفت: «در کنار رشادت‌های جانبازان که آرامش حال جامعه را تضمین کرده است، نباید از نقش توام با صبر و همدلی همسران و خانواده این عزیزان غافل شویم. با همکاری شورا سعی می‌کنیم در جهت رفع حداقل بخشی از مشکلات فرزندان جانبازان بازنشسته تمام تلاشمان را بکنیم».

این  مراسم تقدیر شب گذشته با حضور ذوالقدر رییس فراکسیون زنان مجلس، فخاری نایب رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شهرداری، ولی‌الله شجاع پوریان معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تهران، تعدادی از شهرداران مناطق و خانواده جانبازان بازنشسته شهرداری برگزار شد.

خبر‌ها

الهام فخاریجانبازانخانواده جانبازانرییس فراکسیون زنان مجلس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *