“نه” شورایی‌ها به عضویت در شورای سرمایه‌گذاری/ الهام فخاری نماینده شورا در کمیته اجرایی شهر دوستدار کودک


اعضای شورای اسلامی شهر تهران با عضویت در شورای سرمایه‌گزاری شهرداری تهران مخالفت کردند.

به گزارش اداره کل ارتباطات و بین‌الملل شورای اسلامی شهر تهران، در بیست و ششمین جلسه شورا، انتخاب دو نفر از اعضای شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در شورای سرمایه‌گذاری شهرداری تهران مورد بررسی قرار گرفت.

در جریان بررسی این امر محمد سالاری مخالفت خود را با عضویت اعضای شورا در این شورا اعلام نمود.
وی در ادامه در تذکر خود گفت: «شهرداری تهران دارای شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلفی است که نیازی به حضور دو عضو شورا در این شورای سرمایه‌گذاری وجود ندارد.»
علیخانی عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران نیز ضمن تایید صحبت‌های سالاری، عنوان کرد: «اشخاص مطرح شده مد نظر ما نیست و از اختیارات این شورای سرمایه‌گذاری اطلاعی نداریم، اگر این شورا مشورتی است این موضوع مطرح شود و دیگر نیازی به مصوبه شورا ندارد.»
سیدحسن رسولی دیگر عضو شورای شهر تهران درخواست کرد این موضوع از دستور کار خارج شود و در کمیسیون برنامه و بودجه به سرمایه‌گذاری‌ها توجه شده است.
الویری رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران نیز گفت: «بنده نیز صلاح نمی‌دانم این موضوع مصوب شود.»
با مخالفت اکثر اعضای شورای اسلامی شهر تهران، انتخاب دو نفر از اعضای شورای اسلامی جهت عضویت در شورای سرمایه‌گذاری شهرداری تهران از دستور خارج شد.
در ادامه جلسه شورا موضوع انتخاب یک نفر نماینده کمیسیون فرهنگی و اجتماعی جهت عضویت در کمیته اجرایی شهر دوستدار کودک “آیین نامه اجرایی مصوبه شهر دوستدار کودک ” نیز مطرح شد که الهام فخاری با 15 رای به منظور عضویت در این کمیته انتخاب شد.

خبر‌ها

شورای شهرشورای شهر تهرانمحمد سالاری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!