نگاه تجاری از مدارس غیرانتفاعی دور شود


رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران گفت: «مدارس غیرانتفاعی نباید نگاه تجاری داشته باشند، مدرسه باید برای آینده بهتر طراحی شود».

 

الهام فخاری، در مراسم نواختن زنگ هوای پاک حضور یافت و از مجتمع آموزشی دخترانه ربانی بازدید نمود. وی افزود: «این نشانه خیلی خوبی است که در مدرسه‌ای از انرژی خورشید استفاده می‌شود و بچه‌ها کاغذ را زباله نمی‌دانند. این که بچه‌هایمان به باغبانی اهمیت دهند و گیاهان را خوب بشناسند یک فرصت برای آینده‌ای بهتر به شمار می‌رود. امیدوارم که شما دانش‌آموزان به پویش #نفسم_گرفت بپیوندید تا با هم فکری بتوانیم روش‌های موثری برای پیشگیری و حل مسئله آلودگی را در پیش بگیریم و در آینده‌ای نزدیک بگوییم آسمانم آبی است و نفسم دیگر نخواهد گرفت».
رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با بیان این که رویاها طرح‌هایی هستند برای آینده، تاکید کرد: «رویاهای خودتان را به ما بگویید زیرا این رویاها می‌توانند بهترین نقشه‌راه برای بهتر شدن شرایط شهر باشد».
فخاری خطاب به دانش‌آموزان از آنها خواست شعار خود «امید تهران من هستم» با هم بلند بگویند. وی گفت: «مدارس غیرانتفاعی نباید نگاه تجاری داشته باشند مدرسه می‌تواند برای آینده بهتر طراحی شود. باید از ظرفیت مدارس غیرانتفاعی در راستای تلفیق هدف‌های آموزش عمومی و 17محور توسعه پایدار در نهاد آموزشی استفاده کرد».

خبر‌ها

الهام فخاریپویش نفسم گرفتدکتر الهام فخاریمدارس غیرانتفاعیمدرسه ربانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *