نیروهای شرکت سازنده برج میلاد هنوز حقوق می‌گیرند


عضو شورای شهر تهران گفت: «هنوز شرکت یادمان سازه که برای احداث برج میلاد به شهرداری تهران الحاق شده، پابرجاست و نیروهای آن حقوق می‌گیرند».

به گزارش خبرنگار ایمنا، الهام فخاری در کانال تلگرام خود در یادداشتی با عنوان “کارهای مهم‌تر از اصلاح ساختار داریم” در واکنش به لایحه اصلاح ساختار شهرداری تهران نوشت: «جلسه هم‌اندیشی چهار ساعته‌ای میان اعضای شورا با شهردار با موضوع اصلاح ساختار شهرداری تهران برگزار شد. من در این جلسه به صورت آنلاین شرکت کرده و انتقادات خود را نسبت به لایحه مذکور به صراحت بیان کردم.

وی اضافه کرد: «برخی از زیرمجموعه‌های شهرداری که بنا به انحلال آن‌ها بوده، بعد از ۱۲ سال هنوز مدیر تسویه دارند و به اعضا هیئت مدیره‌شان حقوق پرداخت می‌شود. هنوز شرکت یادمان سازه که برای احداث برج میلاد به شهرداری تهران الحاق شده، پابرجاست و نیروهای آن حقوق می‌گیرند، آن وقت ما به دنبال اصلاح ساختار هستیم! اداره کل سلامت شهرداری در دوران کرونا رویکرد اجتماعی داشت و حالا شهرداری می‌خواهد آن را حذف کند. ما شرکت‌های اقتصادی زیادی داریم که باید تکلیف کارکردشان مشخص شود و اگر امکانش وجود دارد به درآمدزایی برای کمک به شهر برسند، آن وقت ما به دنبال این هستیم که شهرداری هشت معاونت داشته باشد و یا هفت معاونت.

کارهای زیادی برای انجام دادن هست و زمانی که آن‌ها به نتیجه رسید، باید به فکر اصلاح ساختار باشیم نه حالا.»

یادداشت‌ها

الهام فخاریبرج میلادخبرگزاری ایمنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *